Historik - Valberedningen 2006-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Teimouri, Arman led fp2006-11-02 - 2008-01-24
Svenneling, HĂ„kan led V2006-11-02 - 2014-10-15
TĂ„gmark, Gunilla ers C2006-11-02 - 2010-10-31
Jansson, Gretchen ers KD2006-11-02 - 2010-10-31
Johansson, Anna ers M2006-11-02 - 2010-10-31
Hulling, Per ers V2006-11-02 - 2014-10-15
 
Aktiva förtroendevalda
Johansson, Ann-Marie v ordf C2006-11-02 - 2010-10-31
Gundahl, Monica ordf S2002-11-04 - 2010-10-31
Dahlby, Ulf led M2005-01-20 - 2010-10-31
Alnebratt, Christer led S2002-11-04 - 2010-10-31
Thyberg, Inga-Maj ers S2006-11-02 - 2010-10-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)