Historik - Stiftelsen Karlstads StudentbostĂ€der 2006-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Lisa led 2003-01-01 - 2006-12-31
Blom, Claes Göran led M2006-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Sandberg, June supp s2006-01-01 - 2006-12-31
Holm, HĂ„kan ordf S2006-01-01 - 2010-12-31
Larsson, Linda led S2005-01-25 - 2010-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)