Historik - Barn- och ungdomsnĂ€mnden 2005-08-18
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lagerquist, Marcus v ordf m2003-01-01 - 2007-09-13
Wallmyr, Rune led fp2003-01-01 - 2006-12-31
Johansson, Anna led m2005-08-18 - 2006-12-31
Andersson, Ann-Cathrine led s2001-11-02 - 2006-12-31
Falck, Anette ers c2003-01-01 - 2006-12-31
BenterÄs Lucht, Henrik ers m2005-08-18 - 2006-12-31
Svensson, Anna-Karin ers m2003-01-01 - 2008-01-24
Hedström, Ingemar ers mp2001-11-02 - 2006-12-31
Hedberg, Annecharlotte ers s2001-11-02 - 2006-12-31
Larsson, Kalle ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Sundberg, Lena ers v2004-11-18 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart ordf S2003-01-01 - 2010-12-31
Fröding, Mattias J led KD2003-09-19 - 2010-12-31
Wilén, Anna led MP2003-01-01 - 2014-01-16
Holm, Bengt led s2001-11-02 - 2006-12-31
Pettersson, Tore led v2004-02-20 - 2006-12-31
Hedberg, Malin ers fp2005-04-21 - 2006-12-31
Edman, Pernilla ers s2003-11-12 - 2006-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)