Historik - Kommunrevisionen 2005-04-21
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Adeen, Ragnar rsupp kd2005-04-21 - 2006-12-31
Wikström, Lars revers fp2003-01-01 - 2006-12-31
Ackerot, Bertil revers m2003-01-01 - 2006-12-31
Blom, Claes Göran revers m2003-01-01 - 2006-12-31
Eiderbrant Bylund, Anita revers s2001-11-02 - 2006-12-31
Gustafson, Hans revers s2001-11-02 - 2006-12-31
Skyllberg, Siv revers s2001-11-02 - 2006-12-31
Larsson, Kjell-Ă…ke rev c2003-01-01 - 2006-12-31
Rosén, Bernt rev fp2003-01-01 - 2006-12-31
Hansson, Gunnel rev m2001-11-02 - 2006-12-31
Augustsson, Ingrid rev S2001-11-02 - 2010-12-31
Nilsson, Alf rev S2001-11-02 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Wallin, Lasse rsupp fp2005-04-21 - 2006-12-31
Mandell, Ă…ke ordf M2003-01-01 - 2010-02-18

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)