Historik - Tekniska n√§mnden 2004-06-17
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lien, Camilla v ordf m2003-01-01 - 2004-12-07
Larsson, Lars Mejern ordf s2003-01-01 - 2006-12-31
Andersson, Ingrid led c2001-11-02 - 2006-12-31
Johansson, Rune led fp2001-11-02 - 2006-12-31
Ergin-Carlsson, Pelin led s2001-11-02 - 2006-12-31
Sjögren, Wilhelm ers fp2003-01-01 - 2006-12-31
Kumlin, Hans ers kd2003-01-01 - 2006-12-31
Bergek, Michael ers m2003-01-01 - 2004-10-21
Hulth, Christer ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Belin, Lena ers s2004-02-19 - 2006-12-31
Petersson, Johanna ers s2003-01-01 - 2004-11-18
Pettersson, Anders ers s2004-05-13 - 2006-12-31
Sivertsson, Britt-Marie ers s2003-11-12 - 2006-12-31
Dautbegovic, Sead ers v2003-01-01 - 2005-04-21
 
Aktiva förtroendevalda
Adolfsson, Ulf led kd2004-06-17 - 2006-12-31
Rohdin, Stig led s2001-11-02 - 2006-12-31
Thyberg, Inga-Maj led s2001-11-02 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)