Historik - Arbetsmarknads-och socialnämnden 2004-10-21
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Berghel, Daniel v ordf M2003-01-01 - 2010-12-31
Wretling, Ingela ordf S2003-01-01 - 2010-12-31
Forssander Karlsson, Gunilla led FP2003-01-01 - 2012-04-26
Lindau, Irene led m2003-01-01 - 2006-12-31
Partanen, Gun led v2003-01-01 - 2006-12-31
Rosén, Evy ers fp2003-01-01 - 2006-12-31
Svensson, Karin ers mp2004-10-21 - 2006-12-31
Andersson, Gudrun ers S2003-11-12 - 2010-12-31
Bill, Thomas ers s2004-04-21 - 2006-12-31
Berg, Ruth ers spi2004-06-17 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Sandberg, June led s2003-01-01 - 2006-12-31
Assadbegli, Parvane ers v2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)