Historik - Milj√∂- och H√§lsoskyddsn√§mnden 2003-09-19
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Cederlöv, Anna-Karin ordf mp2003-01-01 - 2006-12-31
Johansson, Roger led kd2001-11-02 - 2006-12-31
Andersson, Börje E led s2003-09-19 - 2006-12-31
Björklund, Susann led s2003-01-01 - 2005-12-08
Svensson, Leif led s2003-01-01 - 2006-12-31
Nilsson, Arne ers fp2003-01-01 - 2006-12-31
Wictorin-Frykskog, Birgitta ers fp2003-01-01 - 2006-12-31
Karlsson, Anders ers kd2003-09-19 - 2006-01-19
Andersson, Erik ers s2003-09-19 - 2005-01-20
Olsson, Karin ers s2003-01-01 - 2005-12-07
Svensson, Benny ers s2001-11-02 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik v ordf c2003-01-01 - 2006-12-31
Nordström, Birgitta led fp2001-11-02 - 2006-12-31
Nilsson, Göran led m2003-01-01 - 2005-01-20
Byström, Lilian led s2001-11-02 - 2006-12-31
Granström, Karin ers mp2003-01-01 - 2006-12-31
Airiman, Yrjö ers s2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)