Historik - AB Karlstads Studentbost√§der 2003-03-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lönnstam, Martin supp c2003-03-31 - 2007-03-31
Axelsson, Per supp kd2003-03-31 - 2007-03-30
Andersson, Börje E supp S2003-03-31 - 2011-03-31
Ericsson, Mariette supp s2003-03-31 - 2007-03-31
Hammarbo, Laine supp s2003-03-31 - 2003-05-12
Blom, Claes Göran lekmrevsupp m2003-03-31 - 2007-03-31
Schotte, Gunnar led fp2003-03-31 - 2007-03-31
Ebe, Sara led s2003-03-31 - 2004-05-13
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf v ordf M2003-03-31 - 2011-03-31
Igelström, Hans ordf s2003-03-31 - 2007-03-31
Tallgren, Anders led s2003-03-31 - 2007-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)