Historik - Karlstads Bostads AB 2003-03-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Anders v ordf c2003-03-31 - 2007-03-31
MĂĽntzing, Per-Ă…ke supp fp2003-03-31 - 2007-03-31
Rohlin, Ingrid supp mp2003-03-31 - 2007-03-30
Klyft, Vivianne supp S2003-03-31 - 2011-03-31
Wallin, Irene supp s2003-03-31 - 2007-03-31
Wallenius, Claes ordf V2003-03-31 - 2011-03-31
Ackerot, Bertil lekmrevsupp m2003-03-31 - 2007-03-31
Aspenvall, Karin led m2003-03-31 - 2007-03-31
Jonsson, Lars led s2003-03-31 - 2006-02-27
 
Aktiva förtroendevalda
Ordell, Gunnar supp m2003-03-31 - 2007-03-30
Zand, Asso supp MP2003-03-31 - 2011-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)