Historik - Karlstads Energi AB 2003-03-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gagnerud, Eric v ordf fp2003-03-31 - 2007-03-31
Lander, Lars-Johan supp c2003-03-31 - 2007-03-30
Bergin, Björn supp M2003-03-31 - 2011-03-31
Ergin-Carlsson, Pelin supp s2003-03-31 - 2007-03-31
Mossbrant, Rikard supp s2003-03-31 - 2007-03-31
Pettersson Frykberg, √Öke ordf MP2003-03-31 - 2011-03-31
Skyllberg, Siv lekmrevsupp s2003-03-31 - 2007-03-31
Andersson, Lena led S2003-03-31 - 2011-03-31
Victorin, Rolf led s2001-11-02 - 2007-03-30
 
Aktiva förtroendevalda
Larsson, Kent supp s2003-03-31 - 2007-03-31
Mandell, √Öke lekmrev M2003-03-31 - 2010-02-18
Nisser, Per-Samuel led m2001-11-02 - 2007-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)