Historik - Mariebergsskogen AB 2003-03-25
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lawestig, Uno v ordf kd2003-03-25 - 2007-03-30
Johansson, Erik T supp fp2003-03-25 - 2007-03-31
Olsson, Rolf supp s2003-03-25 - 2007-03-31
Rehn, Thomas supp S2003-03-25 - 2011-03-31
Högman, Östen ordf S2003-03-25 - 2011-03-31
Gustafson, Hans lekmrevsupp s2003-03-25 - 2007-03-31
Rosén, Bernt lekmrev fp2003-03-25 - 2007-03-31
Snell, Dan led m2003-03-25 - 2008-08-21
 
Aktiva förtroendevalda
Edman, Pernilla suppl s2003-03-01 - 2003-06-18
Edman, Pernilla supp s2003-03-25 - 2007-03-31
Igelström, Hans led S2003-03-25 - 2011-03-31
Samuelsson, Birgitta led S2003-03-25 - 2011-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)