Historik - V√•rd- och Omsorgsn√§mndens arbetsutskott 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Forssander Karlsson, Gunilla v ordf fp2003-01-01 - 2006-12-31
Jansson, Gretchen ers kd2003-01-01 - 2006-12-31
Westlund, Birgitta ers mp2003-01-01 - 2006-12-31
Ahlén, Maria ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Gustafsson, Britt ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Sammeli, Carina ers s2003-01-01 - 2004-02-19
Helms, Elisabeth ers v2003-01-01 - 2004-09-16
 
Aktiva förtroendevalda
Stiglert, Göran ordf s2003-01-01 - 2006-12-31
Johansson, Björn ers c2003-01-01 - 2006-12-31
Elgh, Monica ers m2003-01-01 - 2007-01-23

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)