Historik - TrafiksĂ€kerhetsnĂ€mnden 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nilsson, Anders v ordf c2003-01-01 - 2006-12-31
Belin, Lena ordf s2003-01-01 - 2006-12-31
Gustafsson, Gun led fp2003-01-01 - 2006-12-31
ErÄker, Kjell led m2001-11-02 - 2006-12-31
Bergqvist, Allan led s2002-10-18 - 2006-12-31
Gustafsson, Yvonne led s2003-01-01 - 2006-12-31
Lindkvist, Per-Åke led s2003-01-01 - 2003-03-20
Nilsson, Erik ers fp2001-11-02 - 2006-12-31
Haag, Ingemar ers kd2001-11-02 - 2006-12-31
Lien, Camilla ers m2003-01-01 - 2004-12-07
Asp, Jan ers s2003-01-01 - 2003-03-20
Kjellsten, Anders ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Sivertsson, Britt-Marie ers s2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Persson, Gullan ers s2003-01-01 - 2006-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)