Historik - Tekniska nämndens arbetsutskott 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lien, Camilla v ordf m2003-01-01 - 2004-12-07
Larsson, Lars Mejern ordf s2003-01-01 - 2006-12-31
Nyström, Kurt led mp2003-01-01 - 2003-11-30
Andersson, Ingrid ers c2003-01-01 - 2006-12-31
Kumlin, Hans ers kd2003-01-01 - 2006-12-31
Hulth, Christer ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Ergin-Carlsson, Pelin ers s2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Rohdin, Stig ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Thyberg, Inga-Maj ers s2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)