Historik - Tekniska n√§mnden 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lien, Camilla v ordf m2003-01-01 - 2004-12-07
Larsson, Lars Mejern ordf s2003-01-01 - 2006-12-31
Andersson, Ingrid led c2001-11-02 - 2006-12-31
Johansson, Rune led fp2001-11-02 - 2006-12-31
Gustafsson, Lillemor led kd2003-01-01 - 2004-06-17
Nyström, Kurt led mp2003-01-01 - 2003-11-30
Ergin-Carlsson, Pelin led s2001-11-02 - 2006-12-31
Sjögren, Wilhelm ers fp2003-01-01 - 2006-12-31
Kumlin, Hans ers kd2003-01-01 - 2006-12-31
Bergek, Michael ers m2003-01-01 - 2004-10-21
Hulth, Christer ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Benson, Aino ers s2003-01-01 - 2003-11-11
Göransson, Tommie ers s2003-01-01 - 2003-12-31
Petersson, Johanna ers s2003-01-01 - 2004-11-18
Thorin, Leif ers s2003-01-01 - 2004-05-13
Dautbegovic, Sead ers v2003-01-01 - 2005-04-21
 
Aktiva förtroendevalda
Rohdin, Stig led s2001-11-02 - 2006-12-31
Thyberg, Inga-Maj led s2001-11-02 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)