Historik - Arbetsmarknads-och socialn√§mndens arbetsutskott 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hellgren, Catharina ers kd2003-01-01 - 2005-07-31
Thorstensson, Camilla ers kd2003-01-01 - 2003-09-18
Bergmark, Dane ers mp2003-01-01 - 2004-01-14
Mokhtari, Saeid ers s2003-01-01 - 2004-03-18

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)