Historik - Arbetsmarkanads-och socialn√§md 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Thorstensson, Camilla led kd2003-01-01 - 2003-09-18
Bergmark, Dane led mp2003-01-01 - 2004-01-14
Bill, Thomas led s2003-01-01 - 2005-04-21
Mokhtari, Saeid led s2003-01-01 - 2004-03-18
Torvaldsson, Ulla ers c2003-01-01 - 2006-05-18
Mattsson, Cecilia ers m2003-01-01 - 2005-08-18
Svensson, Karin ers mp2003-01-01 - 2004-01-14
Staaff Karlsson, Birgitta ers s2003-01-01 - 2003-11-11
Thorelli, Kerstin ers spi2003-01-01 - 2004-02-19
 
Aktiva förtroendevalda
Gustafsson, Thomas ers s2003-01-01 - 2005-04-21

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)