Historik - Stiftelsen Karlstads StudentbostĂ€der 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Larsson, Lars Mejern supp s2003-01-01 - 2003-09-18
Johansson, Lisa led 2003-01-01 - 2006-12-31
Blom, Claes Göran led m2001-12-18 - 2003-12-31
Sammeli, Carina led s2003-01-01 - 2005-01-25
 
Aktiva förtroendevalda
Holm, HĂ„kan ordf s2003-01-01 - 2003-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)