Historik - Samverkansgrupp för barn och ungdom 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sammeli, Carina ordf s2003-01-01 - 2004-02-17
Warholm, Robert led fp1999-01-01 - 2006-12-31
Möller, Fredrik led kd2003-01-01 - 2006-12-31
Berghel, Daniel led m2001-12-18 - 2006-12-31
Lagerquist, Marcus led m2003-01-01 - 2006-12-31
Ă–sterdahl, Lars led m1999-01-01 - 2006-12-31
Ingman, Anna-Karin led s2003-01-01 - 2004-10-21
Wretling, Ingela led s2001-12-18 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik v ordf c2003-01-01 - 2006-12-31
Alnebratt, Christer led s1999-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)