Historik - Stifelsen A och H L√∂fgrens musikfond 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Widéll, Torbjörn led fp2001-12-12 - 2006-12-31
Lindkvist, Per-√Öke led s2003-01-01 - 2003-03-20
Olsson, Rolf led s2001-12-12 - 2006-12-31
Järvby, Gunvor ers c2003-01-01 - 2006-12-31
Benson, Aino ers s2003-01-01 - 2003-11-11
Sivertsson, Britt-Marie ers s2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)