Historik - Region VĂ€rmland kommunalförbund 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Willenfors, HĂ„kan led kd2003-01-01 - 2005-03-17
Pettersson Frykberg, Åke led MP2003-01-01 - 2010-12-31
Melesjö Windahl, Lena led S2001-01-01 - 2014-12-31
Ohlsson, Thomas ers c2003-01-01 - 2006-12-31
Warholm, Robert ers fp2003-01-01 - 2006-12-31
Lien, Camilla ers m2003-01-01 - 2004-12-07
Jansson, Lars-Martin ers mp2001-01-01 - 2006-12-31
Andersson, Lena ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Larsson, Lars Mejern ers s2003-01-01 - 2003-09-18
Wretling, Ingela ers s2003-01-01 - 2003-11-11
Nordstrand, Bengt ers v2003-01-01 - 2004-05-13
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik led C2003-01-01 - 2010-12-31
Lindblom, Henrik led L2001-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Göran led M2003-01-01 - 2014-12-31
Holm, HĂ„kan led S2003-01-01 - 2010-12-31
Nilsson, Lill led v2003-01-01 - 2004-05-13
Elgh, Monica ers M2003-01-01 - 2010-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)