Historik - N√§mndem√§n f√∂r V√§rmlands Tingsr√§tt 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Abrahamsson, Eva nm C2003-01-01 - 2010-12-31
Gagnerud, Eva-Lena nm FP2003-01-01 - 2010-12-31
Klingestad, Bengt nm M2003-01-01 - 2014-12-31
Richter, Peter nm M2003-01-01 - 2010-12-31
Svala, Gunnel nm M2003-01-01 - 2010-12-31
Svensson, Anna-Karin nm m2003-01-01 - 2007-12-10
Steen, Clary nm MP2003-01-01 - 2012-03-15
Blomqvist, Lena nm S2003-01-01 - 2010-12-31
Hermansson, Maria nm S2003-01-01 - 2014-12-31
Marklund, Johan nm S2003-01-01 - 2009-09-24
Wallin-Olsson, Irene nm S2003-01-01 - 2014-12-31
Rashed, Shahla nm V2003-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Borg, Pia nm L2003-01-01 - 2015-12-31
Torvaldsdotter Dehring, Helene nm M2003-01-01 - 2014-12-31
Jernstedt, Annelie nm S2003-01-01 - 2015-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)