Historik - NaturvĂ„rdsrĂ„det 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Svensson, Leif ordf s2003-01-01 - 2005-01-20
Falck, Elving led c1999-01-01 - 2006-12-31
Wictorin-Frykskog, Birgitta led fp1999-01-01 - 2006-12-31
MĂ„nskog, Gunnar led M2003-01-01 - 2010-12-31
Steen, Clary led mp2003-01-01 - 2006-12-31
Lundgren, Kjell led spi2003-01-01 - 2006-12-31
Höök, Jonas led v2003-01-01 - 2005-02-17
Eriksson, Per ers c2002-04-26 - 2006-12-31
Nilsson, Margareta ers fp1999-01-01 - 2006-12-31
Löfgren, Daniel ers kd2003-01-01 - 2006-12-31
Edlund, Bror ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Westlund, Birgitta ers mp2003-01-01 - 2006-12-31
Thorelli, Kerstin ers spi2003-01-01 - 2004-02-19
Bang, Aase ers v2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Adolfsson, Ulf led kd2003-01-01 - 2006-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)