Historik - NĂ€mndemĂ€n för Karlstads TingsrĂ€tt 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Almgren, Lennart nm fp1999-01-01 - 2006-12-31
Tykesson, Per Martin nm fp2003-01-01 - 2006-12-31
Gerard, Marianne nm kd1999-01-01 - 2006-12-31
Magnusson, Nina nm kd2003-01-01 - 2005-02-03
ErÄker, Kjell nm m1999-01-01 - 2006-12-31
Sundelin, Sonja nm m2003-01-01 - 2006-09-01
Göthner, Anna nm s2003-01-01 - 2003-11-11
Johansson, Jan nm s1999-01-01 - 2006-12-31
Lydén, Jan nm s2003-01-01 - 2006-12-31
Regosa, Gino nm s2003-01-01 - 2006-12-31
Svensson Nilsson, Anita nm s1999-01-01 - 2006-12-31
Törnqvist, Kurt nm s2003-01-01 - 2006-01-06
Sundberg, Lena nm v1999-01-01 - 2006-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)