Historik - Tillv√§xtutskottet 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena ordf s2003-01-01 - 2006-11-06
Pettersson, √Öke led mp2003-01-01 - 2006-11-06
Larsson, Lars Mejern ers s2003-01-01 - 2006-11-07
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik v ordf fp2003-01-01 - 2006-11-06
Lander, Henrik led c2003-01-01 - 2006-11-06
Holm, Håkan led s2003-01-01 - 2006-11-06
Knape, Anders ers m2003-01-01 - 2007-05-22
Sandberg, June ers s2003-01-01 - 2006-11-07

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)