Historik - Kommunledningsutkottet 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena ordf S2003-01-01 - 2010-10-31
Willenfors, Håkan led kd2003-01-01 - 2005-03-22
Nordstrand, Bengt led v2003-01-01 - 2006-11-07
Andersson, Lena ers s2003-01-01 - 2006-11-07
Sammeli, Carina ers s2003-01-01 - 2005-01-25
Wretling, Ingela ers s2003-01-01 - 2003-11-11
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders v ordf m2003-01-01 - 2007-05-22
Holm, Håkan led s2003-01-01 - 2006-10-30
Lander, Henrik ers C2003-01-01 - 2010-10-31
Lindblom, Henrik ers FP2003-01-01 - 2010-06-30
Igelström, Hans ers s2003-01-01 - 2003-05-12

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)