Historik - Kollektivtrafikn√§mndens arbetsutskott 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Axelsson, Gunnar ers fp2003-01-01 - 2006-01-01
Bergin, Björn ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Carlstedt, Kristina ers m2003-01-01 - 2005-10-31
Ericsson, Mariette ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Nyström, Bengt ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Pellfolk, Harriet ers s2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Ekman, Ove v ordf kd2003-01-01 - 2006-12-31
Granström, Karin led mp2003-01-01 - 2006-12-31
Svensson, Kenneth ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Tallgren, Anders ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Westlund, Sven ers s2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)