Historik - Kollektivtrafikn√§mnden 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Axelsson, Gunnar led fp2001-11-02 - 2006-01-01
Bergin, Björn led m2003-01-01 - 2006-12-31
Carlstedt, Kristina led m2003-01-01 - 2005-10-31
Pellfolk, Harriet led s2003-01-01 - 2006-12-31
Lundberg, John H ers c2003-01-01 - 2005-09-15
Edvinsson, Kjell ers fp2003-01-01 - 2006-01-18
Bergström, Sari ers s2003-01-01 - 2003-11-30
Broman, Margareta ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Ericsson, Mariette ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Nyström, Bengt ers s2001-11-02 - 2006-12-31
Lundgren, Kjell ers spi2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Ekman, Ove v ordf kd2003-01-01 - 2006-12-31
Granström, Karin led mp2003-01-01 - 2006-12-31
Svensson, Kenneth led s2001-11-02 - 2006-12-31
Westlund, Sven led s2001-11-02 - 2006-12-31
Tallgren, Anders ers s2001-11-02 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)