Historik - Karlstad-Grums vattenverksförbund 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Warholm, Robert led fp2003-01-01 - 2006-12-31
Lien, Camilla led m2003-01-01 - 2004-12-07
Ergin-Carlsson, Pelin led s2001-01-19 - 2006-12-31
Larsson, Lars Mejern led s2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Johansson, Ann-Marie ers c2003-01-01 - 2006-12-31
Mandell, Ă…ke ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Rohdin, Stig ers s2003-01-01 - 2008-05-14
Thyberg, Inga-Maj ers s1999-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)