Historik - Gymnasie- och vuxenutbildningsn√§mnden 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sandberg, Leif led. Hammarö m2003-01-01 - 2006-12-31
Hermansson, Maria led s2003-01-01 - 2006-12-31
Weimers, Charlie ers. Hammarö kd2003-01-01 - 2006-12-31
Bagge, Britt ers. Hammarö MP2003-01-01 - 2010-12-31
Hidén, Susanna ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Svensson, Karin ers mp2003-01-01 - 2007-04-04
Hyytiäinen, Per ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Eskel, AnnCharlott 2:e v ordf s2003-01-01 - 2006-12-31
√Ėsterdahl, Lars 1:e v ordf m2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Alnebratt, Christer ordf S2003-01-01 - 2010-12-31
Holm, Ann-Louise led s2003-01-01 - 2006-12-31
Johansson, Ann-Marie ers c2003-01-01 - 2006-12-31
Larsson, Linda ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Grip, Lena ers v2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)