Historik - Gode män enligt fastighetsbildningslagen 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Huldén, Arne gm c2003-01-01 - 2006-12-31
Olsson, Thomas gm c1999-03-19 - 2006-12-31
Bengtsson, Svante gm fp1997-04-01 - 2006-12-31
Adeen, Ragnar gm kd2003-01-01 - 2006-12-31
Hansson, Gunnel gm m2002-01-01 - 2006-12-31
Andersson, Ann-Cathrine gm s1999-09-24 - 2006-12-31
Gustafsson, Maj-Britt gm s1998-01-01 - 2006-12-31
Marklund, Johan gm S2003-01-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Mandell, Ă…ke gm m1999-09-24 - 2006-12-31
Holm, Bengt gm S2003-01-01 - 2014-12-31
Larsson, Lars gm s1998-01-01 - 2006-12-31
Westlund, Sven gm S1999-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)