Historik - Fritidsn√§mndens arbetsutskott 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Möller, Fredrik v ordf kd2003-01-01 - 2006-03-31
Ingman, Anna-Karin ordf s2003-01-01 - 2004-11-18
Ingemarsson, Tony ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Johansson, Anna ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Andersson, Lena ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Ebe, Sara ers s2003-01-01 - 2003-11-11
 
Aktiva förtroendevalda
Wikström, Niklas ers fp2003-01-01 - 2006-12-31
Agneblad, Ingela ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Elfgren Borgström, Ulrica ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Ericsson, Anders ers s2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)