Historik - Barn- och ungdomsnämnden 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lagerquist, Marcus v ordf m2003-01-01 - 2007-09-13
Wallmyr, Rune led fp2003-01-01 - 2006-12-31
Olsson, Dan led kd2003-01-01 - 2003-06-18
Andersson, Ann-Cathrine led s2001-11-02 - 2006-12-31
Rodriguez Garcia, Alain led v2003-01-01 - 2004-02-19
Falck, Anette ers c2003-01-01 - 2006-12-31
Wikström, Lars ers fp2003-01-01 - 2005-04-21
Svensson, Anna-Karin ers m2003-01-01 - 2008-01-24
Hedström, Ingemar ers mp2001-11-02 - 2006-12-31
Göthner, Anna ers s2003-01-01 - 2003-11-11
Hedberg, Annecharlotte ers s2001-11-02 - 2006-12-31
Larsson, Kalle ers s2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart ordf S2003-01-01 - 2010-12-31
Holm, Christian led m2003-01-01 - 2003-06-18
Wilén, Anna led MP2003-01-01 - 2014-01-16
Holm, Bengt led s2001-11-02 - 2006-12-31
Pettersson, Tore ers v2003-01-01 - 2004-02-19

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)