Historik - Arbetsmarknads-och socialnämnden 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Berghel, Daniel v ordf M2003-01-01 - 2010-12-31
Wretling, Ingela ordf S2003-01-01 - 2010-12-31
Forssander Karlsson, Gunilla led FP2003-01-01 - 2012-04-26
Lindau, Irene led m2003-01-01 - 2006-12-31
Partanen, Gun led v2003-01-01 - 2006-12-31
Rosén, Evy ers fp2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Sandberg, June led s2003-01-01 - 2006-12-31
Assadbegli, Parvane ers v2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)