Historik - Arbetsmarknads-och socialnämndens AU 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Berghel, Daniel v ordf M2003-01-01 - 2010-12-31
Wretling, Ingela ordf S2003-01-01 - 2010-12-31
Partanen, Gun led v2003-01-01 - 2006-12-31
Forssander Karlsson, Gunilla ers fp2003-01-01 - 2007-01-09
Lindau, Irene ers m2003-01-01 - 2006-12-31
Svensson, Karin ers mp2003-01-01 - 2006-12-31
Bill, Thomas ers s2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Gustafsson, Thomas ers S2003-01-01 - 2010-12-31
Sandberg, June ers s2003-01-01 - 2006-12-31
Assadbegli, Parvane ers v2003-01-01 - 2007-01-09

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)