Historik - Barn- och ungdomsnämnden 2002-05-17
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Falck, Anette led c2001-11-02 - 2002-12-31
Olsson, Dan led kd2001-11-02 - 2002-12-31
Johansson, Anna led m2001-11-02 - 2002-12-31
Lagerquist, Marcus led m2001-11-02 - 2002-12-31
Andersson, Ann-Cathrine led s2001-11-02 - 2006-12-31
Göthner, Anna led s2001-11-02 - 2002-12-31
Aronsson, Anette ers c2001-11-02 - 2002-12-31
Wallmyr, Rune ers fp2001-11-02 - 2002-12-31
Hedström, Ingemar ers mp2001-11-02 - 2006-12-31
Hedberg, Annecharlotte ers s2001-11-02 - 2006-12-31
Thorin, Leif ers s2001-11-02 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart v ordf s2001-11-02 - 2002-12-31
Ullenius, Marie ordf -2001-11-02 - 2002-12-31
Holm, Bengt led s2001-11-02 - 2006-12-31
Fröding, Mattias ers kd2001-11-02 - 2002-12-31
Dyberg, Lena ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Holm, Christian ers m2002-05-17 - 2002-12-31
Pettersson, Tore ers v2001-11-02 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)