Historik - Valberedningen 2002-11-04
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Rosén, Evy v ordf fp2002-11-04 - 2006-10-31
Karlsson, Peter led kd2002-11-04 - 2006-10-31
Lien, Camilla led m2002-11-04 - 2004-12-07
Wallenius, Claes led v2002-11-04 - 2006-10-31
Warholm, Robert ers fp2002-11-04 - 2006-10-31
Berghel, Daniel ers m2002-11-04 - 2006-10-31
Bergmark, Dane ers mp2002-11-04 - 2006-10-31
Sammeli, Carina ers s2002-11-04 - 2005-01-20
 
Aktiva förtroendevalda
Gundahl, Monica ordf S2002-11-04 - 2010-10-31
Alnebratt, Christer led S2002-11-04 - 2010-10-31
Thyberg, Inga-Maj led s2002-11-04 - 2006-11-01
Johansson, Ann-Marie ers c2002-11-04 - 2006-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)