Historik - Stiftelsen Machels GĂ„va 2001-12-12
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gustafsson, Gun led fp2001-12-12 - 2002-12-31
Lindau, Irene led M2001-12-12 - 2010-12-31
Åkerstedt, Hanna led m2001-12-12 - 2002-12-31
Klyfth, Vivianne led s2001-12-12 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Wreifors, Marianne led S2001-12-12 - 2018-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)