Historik - Stifelsen A och H L√∂fgrens musikfond 2001-12-12
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lien, Camilla supp m2001-12-12 - 2002-12-31
Lindkvist, Per-√Öke supp s2001-12-12 - 2002-12-31
Rockler, Madelene rsupp m2000-12-15 - 2001-12-31
Skyllberg, Siv rsupp s2000-12-15 - 2001-12-31
Hansson, Gunnel rev m2000-12-15 - 2001-12-31
Gustafson, Hans rev s2000-12-15 - 2001-12-31
Widéll, Torbjörn led fp2001-12-12 - 2006-12-31
Lindau, Irene led m2001-12-12 - 2002-12-31
Olsson, Rolf led s2001-12-12 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Alvers, Charlotte supp m2001-12-12 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)