Historik - Karlstads Stadshus AB 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena v ordf s2001-11-02 - 2003-03-31
Lenz, Jörgen supp -2001-11-02 - 2003-03-31
Möller, Fredrik supp kd2001-11-02 - 2002-03-21
Berghel, Daniel supp m2001-11-02 - 2003-03-31
Wallenius, Claes supp v2001-11-02 - 2003-03-31
Naeslund, Anders rsupp 2001-11-02 - 2003-03-31
Skyllberg, Siv lekmrevsupp s2001-11-02 - 2003-03-31
Svartmark, Sven-Eric lekmrev m2001-11-02 - 2003-03-31
Gerard, Ulf led kd2001-11-02 - 2002-03-21
Andersson, Ann-Cathrine led s2001-11-02 - 2002-04-25
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik supp c2001-11-02 - 2003-03-31
Igelström, Hans supp s2001-11-02 - 2003-03-31
Knape, Anders ordf m2001-11-02 - 2003-03-31
Lindblom, Henrik led fp2001-11-02 - 2003-03-31
Dahlby, Ulf led m2001-11-02 - 2003-03-31
Jansson, Lennart led s2001-11-02 - 2003-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)