Historik - TrafiksĂ€kerhetsnĂ€mnden 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Thunér, Mats v ordf s2001-11-02 - 2002-10-17
Lidén, Hans led kd2001-11-02 - 2002-12-31
ErÄker, Kjell led m2001-11-02 - 2006-12-31
von Bahr, Rolf led m2001-11-02 - 2002-12-31
Gustavsson, Lennart led mp2001-11-02 - 2002-12-31
Gustafsson, Gun ers fp2001-11-02 - 2002-12-31
Nilsson, Erik ers fp2001-11-02 - 2006-12-31
Haag, Ingemar ers kd2001-11-02 - 2006-12-31
Wigler, Rolf ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Windahl, Guy ers s2001-11-02 - 2002-12-31
Österberg, Kerstin ers s2001-11-02 - 2001-11-12
 
Aktiva förtroendevalda
Paulsson, Bo ordf c2001-11-02 - 2002-12-31
Granström, Karin ers mp2001-11-02 - 2002-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)