Historik - Kommunalr√•d 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lenz, Jörgen Kråd -2001-11-02 - 2002-10-31
Gerard, Ulf Kråd kd2001-11-02 - 2002-03-21
Melesjö Windahl, Lena kråd S2001-11-02 - 2014-03-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik Kråd c2001-11-02 - 2002-10-31
Lindblom, Henrik Kråd fp2001-11-02 - 2002-10-31
Knape, Anders Kråd m2001-11-02 - 2007-05-14

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)