Historik - Kulturn√§mnden 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Olsson, Rolf v ordf s2001-11-02 - 2002-12-31
Warholm, Robert ordf fp2001-11-02 - 2002-12-31
Brandel, Rune led -2001-11-02 - 2002-12-31
Falck, Maj-Lis led c2001-11-02 - 2006-12-31
Lagerquist, Therese led m2001-11-02 - 2006-12-31
Wållgren, Per-Jan led m2001-11-02 - 2002-12-31
Löndahl, Marianne led s2001-11-02 - 2006-12-31
Nilsson, Alf led s2001-11-02 - 2002-12-31
Willenfors, Stina ers kd2001-11-02 - 2002-12-31
Björkman, Karl ers m2001-11-02 - 2006-12-31
Lien, Camilla ers m2001-11-02 - 2002-12-31
√Ökerstedt, Hanna ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Svensson, Karin ers mp2001-11-02 - 2002-12-31
Mithander, Maud ers s2001-11-02 - 2002-12-31
Röös, Margareta ers s2001-11-02 - 2002-05-16
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Lill led v2001-11-02 - 2002-12-31
Nordström, Birgitta ers fp2001-11-02 - 2006-12-31
Samuelsson, Björn ers s2001-11-02 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)