Historik - Karlstadsregionens r√§ddningstj√§nstf√∂rbund 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Rockler, Madeleine rsupp m2001-11-02 - 2002-12-31
Nilsson, Alf rev s2001-11-02 - 2002-12-31
Ohlsson, Thomas ordf c2001-11-02 - 2002-12-31
Gustafsson, Lillemor led kd2001-11-02 - 2002-03-21
Bergin, Björn led m2001-11-02 - 2002-12-31
Belin, Lena led s2001-11-02 - 2002-12-31
Thunér, Mats led s2001-11-02 - 2002-10-17
Almgren, Lennart ers fp2001-11-02 - 2002-12-31
Ackerot, Bertil ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Carlstedt, Kristina ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Malmgren, Anders ers s2001-11-02 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Edman, Pernilla ers s2001-11-02 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)