Historik - Kollektivtrafikn√§mnden 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Ackerot, Bertil ordf m2001-11-02 - 2002-12-31
Gerdin, Kjell led c2001-11-02 - 2002-12-31
Axelsson, Gunnar led fp2001-11-02 - 2006-01-01
Huss, Thomas led m2001-11-02 - 2002-12-31
Svensson Nilsson, Anita led s2001-11-02 - 2002-12-31
Falck, Anette ers c2001-11-02 - 2002-12-31
Clarqvist, Lennart ers m2001-11-02 - 2002-04-25
Gustafsson, Lars ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Planting-Gyllenbåga, Bengt ers m2001-11-02 - 2002-12-31
√Ėijen, Brittkarin ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Brattström, Mari-Anne ers s2001-11-02 - 2002-12-31
Nyström, Bengt ers s2001-11-02 - 2006-12-31
Jakobsson, Niklas ers v2001-11-02 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Ekman, Ove led kd2001-11-02 - 2002-12-31
Svensson, Kenneth led s2001-11-02 - 2006-12-31
Westlund, Sven led s2001-11-02 - 2006-12-31
Tallgren, Anders ers s2001-11-02 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)