Historik - AB Karlstads kommuns Industrilokalisering 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gerard, Ulf supp kd2001-11-02 - 2002-03-21
Möller, Fredrik supp kd2001-11-02 - 2002-11-28
Lien, Camilla supp m2001-11-02 - 2003-03-31
Jernstedt, Rolf supp s2001-11-02 - 2003-03-31
Naeslund, Anders rsupp 2001-11-02 - 2003-03-31
Rockler, Madeleine lekmrevsupp m2001-11-02 - 2003-02-20
Nilsson, Alf lekmrev s2001-11-02 - 2007-03-31
Brandel, Rune led -2001-11-02 - 2003-03-31
Melesjö Windahl, Lena led s2001-11-02 - 2003-03-31
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart v ordf s2001-11-02 - 2003-03-31
Dahlby, Ulf supp m2001-11-02 - 2003-03-31
Gundahl, Monica supp s2001-11-02 - 2003-03-31
Holm, Håkan supp s2001-11-02 - 2003-03-31
Lander, Henrik ordf c2001-11-02 - 2003-03-31
Lindblom, Henrik led fp2001-11-02 - 2003-03-31
Knape, Anders led m2001-11-02 - 2003-03-31
Igelström, Hans led s2001-11-02 - 2003-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)