Historik - Karlstads Energi AB 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Högman, Östen v ordf s2001-11-02 - 2003-03-31
Andersson, Ingrid supp c2001-11-02 - 2003-03-31
Wigler, Rolf supp m2001-11-02 - 2003-03-31
Göransson, Tommie supp s2001-11-02 - 2003-03-31
Naeslund, Anders rev 2001-11-02 - 2003-03-31
Gagnerud, Eric ordf fp2001-11-02 - 2003-03-31
Larsson, Kjell-Ă…ke lekmrevsupp c2001-11-02 - 2003-03-31
Erixon, Birger lekmrev s2001-11-02 - 2003-03-31
Brandel, Rune led -2001-11-02 - 2003-03-31
Victorin, Rolf led s2001-11-02 - 2007-03-30
 
Aktiva förtroendevalda
Mattsson, Jonny supp kd2001-11-02 - 2003-03-31
Nisser, Per-Samuel led m2001-11-02 - 2007-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)