Historik - ByggnadsnĂ€mnden 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Jernstedt, Rolf v ordf s2001-11-02 - 2002-12-31
Lidén, Annica led c2001-11-02 - 2002-12-31
Adeen, Ragnar led kd2001-11-02 - 2002-12-31
MĂ„nskog, Gunnar led m2001-11-02 - 2006-12-31
Hammarbo, Fredrik led s2001-11-02 - 2006-12-31
Magnusson, Bob led s2001-11-02 - 2002-12-31
Nyström, Kristina led s2001-11-02 - 2002-12-31
Forssander-Karlsson, Gunilla ers fp2001-11-02 - 2002-12-31
Björkehed, Johan ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Langered, Lars Bertil ers m2001-11-02 - 2006-12-31
Lindau, Klaes ers m2001-11-02 - 2006-12-31
Jansson, Lars-Martin ers mp2001-11-02 - 2002-12-31
Eiderbrant Bylund, Anita ers s2001-11-02 - 2006-12-31
Ludvigsson-Öhman, Mona ers s2001-11-02 - 2006-09-21
Wallenius, Claes ers v2001-11-02 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik ordf fp2001-11-02 - 2002-12-31
Nisser Larsson, Margareta led m2001-11-02 - 2006-12-31
Paulsson, Bo ers c2001-11-02 - 2002-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)