Historik - Arbetsmarknadsn√§mnd 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Möller, Fredrik ordf kd2001-11-02 - 2002-12-31
Hyttring, Ingemar led c2001-11-02 - 2002-12-31
Rosén, Evy led fp2001-11-02 - 2002-12-31
Lendrup, Stina led m2001-11-02 - 2002-11-04
Bäcklund, Björn led s2001-11-02 - 2002-09-19
Mokhtari, Saeid led s2001-11-02 - 2002-12-31
Magnusson, Nina ers kd2001-11-02 - 2002-12-31
Björkehed, Maria ers m2001-11-02 - 2002-11-04
Ghasrifard, Anoshiravan ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Sundelin, Sonja ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Larsson, Kalle ers s2001-11-02 - 2002-12-31
Nyrén, Mikael ers s2001-11-02 - 2002-09-19
Wallin, Irene ers s2001-11-01 - 2002-09-19
 
Aktiva förtroendevalda
Holm, Håkan v ordf s2001-11-02 - 2002-12-31
Nilsson, Göran led m2001-11-02 - 2002-12-31
Sandberg, June led s2001-11-02 - 2002-12-31
Scheutz, Per ers fp2001-11-02 - 2002-12-31
Olsson, Urban ers v2001-11-02 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)