Historik - Karlstad-Hammarö gymnasienĂ€mnd 2001-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Willenfors, HĂ„kan led kd2001-01-01 - 2001-11-01
Björkehed, Thorsten led m2001-01-01 - 2001-11-01
Svala, Gunnel led m2001-01-01 - 2001-11-01
Brodow, Ulla led mp2001-01-01 - 2001-11-01
Sundberg, Lena led v2001-01-01 - 2001-11-01
Ivarsson, Margareta ers c2001-01-01 - 2002-12-31
Ericsson, Marie-Louise ers fp2001-01-01 - 2001-11-01
Schildt, Stefan ers m2001-01-01 - 2001-05-17
Svensson, Karin ers mp2001-01-01 - 2001-11-01
Kashammar, Agneta ers s2001-01-01 - 2001-11-01
Malmgren, Anders ers s2001-01-01 - 2001-11-01
Emmerfors, Gunilla ers v2001-01-01 - 2002-12-31
Eskel, AnnCharlott 2:e v ordf s2001-01-01 - 2002-12-31
Österdahl, Lars 1:e v ordf m2001-01-01 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Alnebratt, Christer ordf s2001-01-01 - 2002-12-31
Holm, Ann-Louise led s2001-01-01 - 2001-11-01
Johansson, Ann-Marie ers c2001-01-01 - 2001-11-01
Nilsson, Lill ers v2001-01-01 - 2001-01-18

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)